Dzisiaj jest: 22 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Cezary, Tymoteusz

KONTAKT

ARCHIWUM

SZUKAJ

Z GALERII


NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

POCZTA

POCZTA Logowanie

STATYSTYKA

Dzisiaj121
Wczoraj220
W tym tygodniu798
W tym miesiącu4129
Odwiedziny łączne145366

VALIDATE

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!

Internet na wsi

INTERNET NA WSI
W październiku br. Biblioteka przystąpiła do „Programu...” i złożyła zamówienie na usługę
dostępu do internetu dla placówek na wsi.


Telekomunikacja Polska, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zawarły porozumienie w/s utworzenia „Programu internetyzacji bibliotek publicznych”. Celem tego programu jest wzmocnienie roli bibliotek w życiu lokalnych społeczności – zwłaszcza na wsiach i małych miasteczkach – poprzez zapewnienie im szerokopasmowego dostępu do internetu. W ramach tego porozumienia Grupa TP zapewnia Bibliotekom dostęp do internetu oraz dotacje na pokrycie kosztów popularyzacji i zwiększenia wykorzystania internetu dla użytkowników bibliotek.

 
W każdej placówce dostępne są po 2 stanowiska komputerowe dla odwiedzających. Na miejscu można bezpłatnie skorzystać z internetu. Za regulaminową opłatą można dokonać wydruku z komputera oraz skanować i kserokopiować dokumenty.


Z placówkami można porozumiewać się przez pocztę elektroniczną i Skypa tj.
1/ Filia w Nadbrzeżu - e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Skype - biblioteka.nadbrzez1
2/ Filia w Ostrówcu - e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Skype - biblioteka.ostrowiec


SERDECZNIE ZAPRASZAMY


Anna C.Kostyra
dyrektor Biblioteki

STOPKA